Завантажується дата
та час...


15.09.2023 11:24 давність новини: 314 дн.

З Днем працівника лісу!

Категорія: Привітання
Автор:  Пресслужба Центрального міжрегіонального УЛМГ
Вперше відзначає своє професійне свято – День працівника лісу, Центральне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства. Адже створене воно було наприкінці минулого року.


Управління здійснює  покладені на нього повноваження та функції в галузі лісового та мисливського господарства на території Житомирської та Київської областей.
Від початку року спеціалістами управління обстежено десятки тисяч гектарів лісових насаджень на предмет доцільності проведення санітарно-оздоровчих заходів. Щоденно установа надає адміністративні послуги – видає сертифікати про походження деревини,  дозволи на проведення рубок головного користування, посвідчення мисливця.
«Важкі випробування нині проходить український народ, - звернувся до колективу з нагоди професійного свята начальник управління Сергій Смічик. - Ми ведемо важку боротьбу за нашу незалежність, і в ній обєдналися представники усіх професій нашої країни. Працівники лісової галузі – не виняток: частина лісівників стали до лав Збройних Сил, решта – самовідддано працює в тилу, зміцнюючи обороноздатність держави, надаючи підтримку Армії.
Щиро дякуємо нашим Захисникам за їхній щоденний подвиг! Дякуємо нашим колегам, котрі нині виконують завдання в Силах оборони. З сумом згадуємо тих, хто поклав своє життя в цій жорстокій боротьбі.
Висловлюю слова щирої вдячності усім вам за чесну і добросовісну працю, за принциповість і відповідальність.
Щиро вітаю усіх з Днем працівника лісу і бажаю, щоб це було останнє наше професійне свято в умовах важкої війни.
Найшвидшої нам перемоги, мирного неба, успіхів, здоров'я та усіляких гараздів
Разом ми обов'язково переможемо!»
З нагоди професійного свята спеціалістів управління відзначено грамотами та подяками Державного агентства лісових ресурсів України, Житомирської державної військової адміністрації та Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства.