Завантажується дата
та час...

В Держлісагентстві відкрито "гарячу" телефонну лінію

Повідомляємо, що для запобігання проявам корупції, відкрито телефону «гарячу лінію», яка дозволить зробити максимально прозорими всі процеси діяльності Держлісагентства, налагодити ефективний зворотний зв`язок з громадянами та оперативно протидіяти корупційним діям.
Телефонуйте: 0-800-604-473 «Гаряча лінія» Держлісагентства України
Графік роботи: З 10.00 до 17.00 щоденно (крім святкових та вихідних днів), (у п’ятницю з 10.00 до 16.45), обідня перерва з 13.00 до 13.45.

"Гаряча" лінія Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства:

Задля дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» та оперативного реагування на можливі правопорушення, про факти вчинення корупційних дій та інших порушень лісового законодавства працівниками лісової галузі Житомирської  та Київської областей і міста Києва просимо повідомляти на "гарячу" телефонну лінію, яка діє в Центральному міжрегіональному управлінні лісового та мисливського господарства, за номером 0978153756
Звертаємо увагу, що відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», анонімні заяви не розглядаються. Отож заявник має назвати своє прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання.