Завантажується дата
та час...

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ ЦЕНТРАЛЬНИМ МІЖРЕГІОНАЛЬНИМ УПРАВЛІННЯМ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ"

Впродовж червня 2024 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.

Впродовж травня 2024 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства надійшло 5 запитів на публічну інформацію. Відповідь на запити надана у встановлений законодавством термін.

Впродовж квітня 2024 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства надійшов 1 запит на публічну інформацію. Відповідь на запит надана у встановлений законодавством термін.

Впродовж березня 2024 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства надійшло 2 запити на публічну інформацію. Відповідь на запити надана у встановлений законодавством термін.

Впродовж лютого 2024 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства надійшло 3 запити на публічну інформацію. Відповідь на запити надана у встановлений законодавством термін.

Впродовж січня 2024 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства надійшов 1 запит на публічну інформацію. Відповідь на запит надана у встановлений законодавством термін.

Впродовж грудня 2023 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.

Впродовж листопада 2023 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства надійшло 4 запити на публічну інформацію. Відповідь на запити надана у встановлений законодавством термін.

Впродовж жовтня 2023 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства надійшов 1 запит на публічну інформацію. Відповідь на запит надана у встановлений законодавством термін.

Впродовж вересня 2023 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.

Впродовж серпня 2023 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства надійшло 2 запити на публічну інформацію. Відповідь на запити надана у встановлений законодавством термін.

Впродовж липня 2023 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства надійшло 2 запити на публічну інформацію. Відповідь на запити надана у встановлений законодавством термін.

Впродовж червня 2023 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.

Впродовж травня 2023 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства надійшов 1 запит на публічну інформацію. Відповідь на запит надана у встановлений законодавством термін.

Впродовж квітня 2023 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства надійшло 2 запити на публічну інформацію. Відповідь на запити надана у встановлений законодавством термін.

Впродовж березня 2023 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства надійшло 3 запити на публічну інформацію. Відповідь на запити надана у встановлений законодавством термін.

Впродовж лютого 2023 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства надійшло 2 запити на публічну інформацію. Відповідь на запити надана у встановлений законодавством термін.

Впродовж січня 2023 року до Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства не надходило жодного запиту на публічну інформацію.