Завантажується дата
та час...

9 травня 2011 р. набув чинності Закон України «Про доступ до публічної інформації».

На виконання цього закону Президент України підписав Укази «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та «Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в допоміжних органах, створених Президентом України». Ці Укази покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Надання публічної інформації Центральним міжрегіональним управлінням лісового та мисливського господарства здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Запит на інформацію, відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», може бути поданий:

на поштову адресу - 10029, м. Житомир, вул. Степана Бандери, 8;
на електронну адресу - info@c.forest.gov.ua;
за телефоном - 097-81-53-7568.
 

Форма для подання письмового запиту на інформацію може бути отримана за адресою:

10029, м. Житомир, вул. Степана Бандери, 8, приймальна керівника

Увага! Звертаємо Вашу увагу, що в листуванні електронною поштою Центральне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства не приймає та не може відправляти листи на адреси, зареєстровані на серверах Російської Федерації (mail.ru,  yandex.ru, rambler.ru  тощо)