Завантажується дата
та час...

Шановний відвідувачу!

Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною та має фактичні дані, що можуть бути перевірені (докази), Ви можете повідомити одним з нижче зазначених каналів комунікації

  • поштова адреса: вул. Степана Бандери, 8, м. Житомир, 10029, (з позначкою «Про корупцію»);
  • e-mail: info@c.forest.gov.ua;
  • телефон 097-81-53-756 (години роботи: понеділок – п'ятниця з 08.00 до 17.00).

Повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація містить фактичні дані, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», конкретною посадовою особою Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства.
Якщо під час попереднього розгляду повідомлення встановлено, що воно не відповідає вимогам Закону України «Про запобігання корупції», його розгляд здійснюватиметься у порядку, визначеному для розгляду звернень громадян.
Повідомлення також може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно). Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства та містить фактичні дані, підкріплені доказами, які можуть бути перевірені.
Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.
Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.
Інформація про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення Закону України «Про запобігання корупції» подається шляхом заповнення запропонованої форми.
Зразок форми повідомлення про корупцію: див. тут
Звертаємо увагу, що повідомити про факт корупції можна також через Єдиний портал повідомлень викривачів, що створено НАЗК. Портал – це один з інструментів реалізації антикорупційної політики, створення якого передбачено Законом України «Про запобігання корупції» та Державною антикорупційною програмою на 2023-2025 роки. Портал пропонує вибір – анонімно подавати повідомлення чи із зазначенням інформації про себе. Кожному гарантується право на конфіденційність. Однак, якщо особа здійснила повідомлення анонімно, вона не може претендувати на винагороду, а також не може користуватися статусом викривача.