Завантажується дата
та час...


25.09.2023 13:12 давність новини: 268 дн.

Анонс заходів в рамках проведення "Дня лісу"

Категорія: Анонси
Автор:  Пресслужба Центрального МУЛМГ
26-27 вересня 2023 року в рамках Міжнародної виставки «LISDEREVMASH 2023» буде проведено «День лісу», в ході якого заплановано проведення наступних заходів:

 

26 вересня о 15 годині (реєстрація учасників з 14.00) відбудеться панельна дискусія на тему: «Мисливське господарство. Міфи та реальність», на якій планується обговорити проблемні питання ведення мисливського господарства та перспективи його розвитку в країні, у тому числі в умовах воєнного стану, ускладнення епізоотичної та епідемічної ситуації, а також щодо необхідності адаптації законодавства України в галузі мисливського господарства до законодавства Європейського Союзу.

До дискусії запрошуються  науковці, представники природоохоронних та зоозахисних громадських організацій, користувачі мисливських угідь, мисливці, інші зацікавлені особи.

27 вересня о 14 годині (реєстрація учасників з 13.00) запрошуємо взяти участь у семінарі з практичних питань Національної інвентаризації лісів України та інвентаризації земель лісового фонду.

Адреса Міжнародної виставки «LISDEREVMASH 2023»: м. Київ, пр-т Берестейський, 40 Б, виставковий центр «АККО ІНТЕРНЕШНЛ».

За матеріалами https://forest.gov.ua