Завантажується дата
та час...


14.09.2023 13:49 давність новини: 279 дн.

Хто координує роботу інженерів-таксаторів та забезпечує раціональне та екологічно відповідальне використання лісових ресурсів?

Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Центрального МУЛМГ

Роль начальника лісовпорядної партії є важливою в процесі лісовпорядкування і вимагає від фахівця, яка її виконує, розуміння та відповідальності.

Забезпечення раціонального користування та охорони лісових ресурсів, планування лісовпорядних робіт, питання організації, проведення, завершення польових і камеральних робіт, технічна та організаційна допомога в процесі виконання лісовпорядних робіт, контроль якості їх виконання та складання відповідних актів, це лише невелика частини роботи, яку виконує начальник лісовпорядної партії.

Перед початком робіт начальник лісовпорядної партії проводить збір таксаційних, геодезичних і планово-картографічних матеріалів попереднього лісовпорядкування, матеріалів з інших видів дослідних і проектних робіт, які можуть бути використані для організації території лісового фонду і лісовпорядного проектування та дає оцінку їхньої повноти, стану і можливості використання, організація та закладання пробних площ, підготовка таксаційного опису та інших об'єктів для проведення колективного технічного тренування перед початком польових лісовпорядних робіт.

Складання пояснювальних записок до проекту організації та розвитку лісового господарства, мисливського господарства, а також до матеріалів державного лісового кадастру, здійснення контролю за дотриманням нормативів та законодавства у сфері лісового господарства, координація роботи інженерів – таксаторів та багато іншого – мета його діяльності.

Отже, основна задача начальника лісовпорядної партії - забезпечити раціональне та екологічно відповідальне використання лісових ресурсів.

Як бачимо, це важлива діяльність, що вимагає високої професійної підготовки та знання лісового законодавства.

На фото: Начальник лісовпорядної партії Української лісовпорядної експедиції ВО Укрдержліспроект Василь Гриб при виконанні лісовпорядних робіт у філії ДП «Ліси України».