Завантажується дата
та час...


29.04.2024 08:27 давність новини: 25 дн.

Голова Держлісагентства Віктор Смаль показав наслідки бойових дій у лісах Київщини

Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Центрального МУЛМГ

В ході зустрічі із Міністеркою екології та кліматичної політики Швеції Роміною Пурмохтарі та Міністром захисту довкілля та природних ресурсів України Русланом Стрільцем голова Держлісагентства Віктор Смаль показав наслідки бойових дій у лісах поблизу міста Бородянка.

Саме тут у лютому 2022 року ціла дивізія окупаційних військ рф у кількості 15 тис. чоловік зайняла плацдарм на площі 100 га у насадженнях Клавдіївського лісництва ДП «Клавдієвська ЛНДС». Менше ніж за місяць артилерія ЗСУ завдала по ним нищівного удару і витіснила із зайнятого масиву. Після себе росіяни залишили тисячі гектарів замінованих лісів та безліч викопаних окопів і капонірів для військової техніки. Професійно підготовлені інженерні укріплення є доказом того, що даний район мав стати місцем для подальшого просування окупаційної армії і наступу на Київ.

Кожна міжнародна делегація, яка приїжджає до України, має на власні очі побачити наслідки нищівної війни росіян проти України та «руского міра», який вони несуть із собою. Кожна така зустріч допомагає нашим партнерам приймати рішення про подальшу підтримку України у боротьбі за власну свободу і незалежність.

Швеція - одна з тих країн, які найбільше підтримують Україну. Від початку широкомасштабного вторгнення росії Швеція надала Україні допомогу на суму понад 2,4 млрд євро у вигляді допомоги, яка виходить далеко за рамки довкіллєвого сектору.