Завантажується дата
та час...


05.04.2024 11:48 давність новини: 49 дн.

Тривають перевірки готовності лісокористувачів до пожежонебезпечного періоду

Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Центрального МУЛМГ
Спеціалісти відділу охорони та захисту лісів Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства взяли участь в огляді стану пожежної техніки та пожежного інвентарю державного підприємства "Олевський лісгосп АПК".

Такі заходи проводиться у відповідності до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Спеціалісти управління  лісового та мисливського господарства та Державної служби з надзвичайних ситуацій проводять перевірки  готовності до пожежонебезпечного періоду пожежних підрозділів лісокористувачів регіону. 
Зокрема в Олевському лісгоспі АПК перевірці підлягали структурні підрозділи підприємства, а саме:  готовність усієї необхідної для гасіння техніки, комплектація патрульних і пожежних автомобілів та тракторів, наявність спецобладнання та пожежного інвентарю.
В ході огляду встановлено, що структурні підрозділи підприємства належним чином укомплектовані  протипожежними спеціальними засобами та  інвентарем для швидкого виявлення, реагування та  ефективної протидії лісовим пожежам.
В лісгоспі функціонують спостережні пункти, які оснащені камерами відеонагляду та радіостанціями.
В  лісництвах організовано  цілодобове чергування та патрулювання лісових масивів.