Завантажується дата
та час...


03.04.2024 16:13 давність новини: 22 дн.

В Іванкові створили Алею Пам'яті

Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Держлісагентства
З нагоди другої річниці звільнення Київщини лісівники ДП "Ліси України", військові та місцеві школярі долучились до створення Алеї пам’яті

З нагоди другої річниці звільнення Київщини лісівники ДП "Ліси України", військові та місцеві школярі долучились до створення Алеї пам’яті на території Іванківського ліцею на знак вшанування пережитого під час 36-денної окупації Іванкова та прилеглих сіл громади російськими військами у 2022 році.

Для місцевих жителів понад місяць окупації став справжнім випробуванням. Через постійні обстріли та бойові дії люди ховалися у своїх домівках та підвалах, нерідко без достатньої кількості запасів їжі й води. Ті, хто наважувався вийти на вулицю, ризикували життям через постійне спостереження ворожих патрулів. 

Під час окупації лісові господарства Київщини зазнали значних руйнувань – техніка та обладнання були пошкоджені чи викрадені, приміщення розгромлені, а діяльність паралізована. Вести якусь господарську роботу було неможливо – ворожа техніка стояла просто на території лісництв.

Після звільнення територій вся команда лісівників невідкладно взялася за ліквідацію наслідків окупації – прибирання сміття, відновлення будівель та обладнання. Працівники допомагали місцевим відбудовувати зруйноване житло та ремонтувати пошкоджені будинки.

Також до озеленення долучився відомий український актор і телеведучий Геннадій Попенко, який наразі перебуває в лавах Збройних Сил України. Він запевнив, що проведена акція з садіння дерев є символічним кроком на шляху відродження Київщини і всієї України після російської навали. 

«Окупанти намагалися знищити наше життя, нашу природу, нашу культуру. Але ми витримали. Проте наразі запекла боротьба з російським агресором триває. Кожен із нас має докладати максимум зусиль щодня – хтось на передовій, хтось у тилу, забезпечуючи фронт та допомагаючи постраждалим громадянам», – переконаний військовослужбовець.