Завантажується дата
та час...


03.03.2023 13:43 давність новини: 1 р.

Договір на проведення громадського обговорення в процедурі ОВД можна буде укласти онлайн

Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Центрального МУЛМГ

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля. Це дозволить скоротити тривалість процедури, а також спростити її за рахунок діджиталізації.
«Сьогоднішнє рішення Уряду саме про спрощення та переведення процедур у сучасний цивілізований формат. Фактично ми замінюємо паперові договори, які потрібно було пересилати поштою, на договір публічної оферти, який можна укласти онлайн. Й Міндовкілля вже розробило відповідний цифровий модуль на власному вебсайті. У майбутньому він буде доступний також на ЕкоСистемі. Бо наша мета - створити умови для післявоєнної відбудови та розвитку бізнесу відповідно до високих європейських екологічних стандартів», - прокоментував Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.
Нововведення дозволять:

  • на 60 календарних днів зменшити час проходження процедури;
  • здійснювати оплату відповідних послуг онлайн.
Міністр наголосив, що таке рішення Уряду дозволяє зберегти повноту і достовірність оцінки, та водночас осучаснити процедуру. Адже проведення оцінки впливу на довкілля є міжнародним зобов’язанням нашої країни, виконання якого вкрай важливе під час євроінтеграційного процесу.