Завантажується дата
та час...


02.03.2023 11:43 давність новини: 22 дн.

Центральне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства погодило проєкти лісових культур на 2023

Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Центрального МУЛМГ

Центральне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства погодило проєкти лісових культур на 2023 рік лісокористувачам  Київської та Житомирської областей.
Відтак філії державного підприємства «Ліси України», котрі ведуть господарство на території вищезазначених областей, запроектували в цьому році провести лісовідновлення на загальній площі майже 5,5 тисяч гектарів.
Лісівники планують:

  • створення лісових культур  - 3465 га на Житомирщині та 1052 га  на Київщині,
  • сприяння природному поновленню  - 735 га та 200 га відповідно,
  • лісорозведення – близько 18 гектарів.
Враховуючи відповідність головних порід типам лісорослинних умов, найбільше площ на землях держлісфонду відведуть під хвойні – близько 72%, дубові насадження займуть майже 15%.
На всі лісокультурні роботи в філіях використають майже 30 мільйонів сіянців.
«В своїх проєктах лісокористувачі врахували вимоги щодо змішування лісових культур, додавання в насадження дикорослих та плодово-ягідних порід, а також використання сіянців,  які вирощені з насіння із поліпшеними генетичними властивостями,» -  зауважує начальник Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Сергій Смічик.
Додамо, що згідно з новими Правилами відтворення лісів, розширено перелік садивного матеріалу для відтворення лісів, в якому передбачено можливість використання садивного матеріалу з закритою кореневою та встановлено заборону на відтворення лісів інвазійними видами дерев.
Детальніше з Проєктами лісових культур можна ознайомитися за посиланням: https://c.forest.gov.ua/informacija/vidkriti-dani/zvedeni-vidomosti-projektiv-lisovikh-kultur