Завантажується дата
та час...


25.04.2024 08:48 давність новини: 29 дн.

Німецький уряд готовий виділити 1 млн євро на наступний рік для підтримки лісової галузі України

Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Центрального МУЛМГ
Голова Держлісагентства Віктор Смаль взяв участь у зустрічі з представниками GFA Consulting Group GmbH: міжнародним експертом Улі Мюллером та відповідальним менеджером імплементуючої агенції Крістіаном Ашенбахом.

Мета зустрічі: оцінка викликів і потреб українського лісового сектору, підготовка наступного проєкту технічної допомоги.

Захід відбувся у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України за участі Першого заступника Міністра Олександра Краснолуцького.

Під час зустрічі спільно з німецькими партнерами підсумували результати попередньої співпраці в рамках проєкту "Впровадження сталого лісового господарства" (SFI) за підтримки Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, а також, окреслили напрямки наступного проєкту технічної допомоги для українського лісового сектору. Зокрема обговорили:

 - cтан реалізації діючих проєктів у лісовому секторі та потенційне фінансування майбутніх проєктів;

 - питання допомоги у подальшому впровадженні діджиталізації та забезпечення відповідним обладнанням;

 - продовження співпраці щодо надання консультаційних послуг у сфері інвентаризації лісового господарства та можливості закупівлі пошкодженого або втраченого майна для проведення інвентаризації та аудиту лісів.

За результатами зустрічі погодили наступні кроки співпраці в рамках запиту Держлісагентства з урахуванням викликів через збройну агресію російської федерації.

Довідково. З кінця 2021 року проєкт "Впровадження сталого лісового господарства" (SFI) за підтримки Федерального міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини надає низку консультаційних послуг у сфері лісового господарства та здійснює закупівлю пошкодженого або втраченого обладнання для інвентаризації. Однією з головних цілей проєкту є впровадження ефективної лісової