Завантажується дата
та час...


07.03.2024 11:09 давність новини: 49 дн.

На Житомирщині і Київщині цієї весни висадять близько 38 млн. шт саджанців дерев

Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Центрального МУЛМГ
До Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства лісокористувачами Житомирської та Київської областей і м. Києва подано на розгляд та погодження зведені відомості проєктів лісових культур на весну 2024 року.

Відтак філії державного підприємства «Ліси України», котрі ведуть господарство на території вищезазначених областей, запланували в цьому році провести лісовідновлення на загальній площі 4983 гектари, зокрема  - 4036 га на Житомирщині та 947 га  на Київщині.  На всі лісокультурні роботи в філіях використають понад 30 мільйонів сіянців.

Інші лісокористувачі затвердили проєкти лісових культур, плантацій та природного поновлення на загальну площу  2243 га, 2128 га – Житомирська область,  115 га – Київська.
 
Всього на території двох областей проведуть лісовідновлення загальною площею  трохи більше 7226 га  і висадять близько  38 млн. шт саджанців дерев.

Враховуючи відповідність головних порід типам лісорослинних умов, найбільше площ відведуть під хвойні – майже 70%, дубові насадження займуть близько 15%.

«Одне з найголовніших завдань, які сьогодні стоять перед лісівниками – створення  високопродуктивних  лісів, стійких до змін клімату, -  наголошує начальник Центрального міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Сергій Смічик. – отож усі відведені під ці роботи площі будуть оперативно заліснюватися, як тільки дозволять погодні умови.»

Детальніше зі Зведеними відомостями проєктів лісових культур можна ознайомитися за посиланням: c.forest.gov.ua/naprjami-dijalnosti/lisokulturna-dijalnist