Завантажується дата
та час...


17.03.2023 10:30 давність новини: 7 дн.

До уваги мисливців!

Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Центрального МУЛМГ
Змінено Порядок видачі посвідчень мисливця і щорічних контрольних карток

Наказом  Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 21.11.2022 №499 затверджено новий  «Порядок видачі посвідчень мисливця і щорічних контрольних карток обліку добутої дичини і порушень правил полювання».
Документ, метою якого є приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства, передбачає певні нововведення.
Що ж змінилося?
Тепер громадяни України зможуть отримати посвідчення  мисливця і контрольну картку незалежно від місця їх проживання чи реєстрації. Крім того, пакет документів для їх отримання можна подати не лише до міжрегіонального управління , а й до ЦНАПУ.
Під час складання іспиту на отримання посвідчення мисливця,  використовуватимуться технічні засоби, у тому числі фото- та відеофіксація, аби процес складання був максимально прозорим.
Детальніше із змінами можна ознайомитися за посиланням: zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1592-22
Нагадуємо, що громадськість може взяти участь у формуванні екзаменаційних питань до складання іспитів на отримання посвідчень мисливця. Проєкт можна знайти на сайті Держлісагентства у розділі «Мисливське господарство».
Варто наголосити, що на час воєнного стану полювання на території Київської та Житомирської областей заборонено.