Завантажується дата
та час...


09.11.2022 18:58 давність новини: 2 р.

«Зелена країна»: на Житомирщині висаджено понад 52 мільйони дерев

Категорія: Актуальна тема
Автор:  Пресслужба Житомирського ОУЛМГ

Лісівники Житомирщини завершили осіннє садіння лісу.
Понад 40  мільйонів дерев  посадили вони цього року в державному лісовому фонді. Це найбільше серед усіх областей держави.

Попри те, що частина земель державних лісогосподарських підприємств розміщені вздовж кордону з Білоруссю, де ведення господарства наразі є утрудненим, лісгоспи не лише виконали усе заплановане на рік,  а й навіть заліснили на 15% більше.

Восени лісівники посадили 2455 гектарів лісу.
В лісгоспах планомірно проводиться заліснення ділянок, пошкоджених пожежами: в цьому році на площі 1137 гектарів, постраждалих від вогню в минулі роки, висадили молодий ліс.
В рамках  програми Президента «Зелена країна» (від початку її реалізації) лісівники Житомирщини посадили вже понад 52, 4 мільйона дерев!

«І в таких непростих умовах лісівники області продовжують виконувати програму Президента та садити ліс, - наголошує начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк. – І це дуже важливо, адже війна обовязково закінчиться, а ми вже нині маємо дбати про майбутнє нашої держави, про майбутнє наших дітей»