Голова Держлісагентства Віктор Смаль підбив підсумки весняної лісокультурної кампанії
Автор: Пресслужба Центрального МУЛМГ
92,5 млн сіянців – стільки висадили лісівники під час весняної лісокультурної кампанії у межах лісовідновлення, лісорозведення, а також доповнення створених раніше лісових культур. Про це повідомив голова Держлісагентства Віктор Смаль.
Загалом відновлення лісів провели на площі понад 13 тис. га – це 112% до запланованих робіт.
Ще один важливий показник – лісорозведення, тобто створення нових лісів там, де їх раніше не було.
«За планом ми мали створити навесні 161 га нових лісів, втім лісівникам вдалося збільшити ці площі до 227,6 га – 141% від плану», - зазначив голова Держлісагентства.
Області, які стали лідерами лісовідновлення:
Житомирська – 2 541 га;
Рівненська – 2 309 га;
Волинська – 1 598 га;
Чернігівська – 1 089 га;
Київська – 879 га.
«За кожною цифрою стоїть кропітка праця людей: вирощування якісного садивного матеріалу, організація та проведення посадок, догляд за молодими насадженнями», - наголосив Віктор Смаль.
Він додав, що цей безперервний процес вимагає професійності, досвіду та відповідальності, й підсумки весняної лісокультурної кампанії свідчать про злагоджену роботу лісівників у всіх регіонах країни попри виклики повномасштабної війни.
«Робота з відновлення лісів не завершується – ми повернемося до неї восени у межах осінньої лісокультурної кампанії. Адже це інвестиція в екологічну безпеку, збереження біорізноманіття та основа для сталого розвитку та стійкості природних ресурсів країни», - підсумував голова Держлісагентства.
- Детальніше про даний матеріал за наступним посиланням:
- forest.gov.ua/news/holova-derzhlisahentstva-viktor-smal-pidbyv-pidsumky-vesnianoi-lisokulturnoi-kampanii

Гід з державних послуг