Завантажується дата
та час...


18.06.2026 08:51 давність новини: 7 дн.

Голова Держлісагентства Віктор Смаль підбив підсумки весняної лісокультурної кампанії

Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Центрального МУЛМГ

92,5 млн сіянців – стільки висадили лісівники під час весняної лісокультурної кампанії у межах лісовідновлення, лісорозведення, а також доповнення створених раніше лісових культур. Про це повідомив голова Держлісагентства Віктор Смаль.

Загалом відновлення лісів провели на площі понад 13 тис. га – це 112% до запланованих робіт.

Ще один важливий показник – лісорозведення, тобто створення нових лісів там, де їх раніше не було.

«За планом ми мали створити навесні 161 га нових лісів, втім лісівникам вдалося збільшити ці площі до 227,6 га – 141% від плану», - зазначив голова Держлісагентства.

Області, які стали лідерами лісовідновлення:

Житомирська – 2 541 га;

Рівненська – 2 309 га;

Волинська – 1 598 га;

Чернігівська – 1 089 га;

Київська – 879 га.

«За кожною цифрою стоїть кропітка праця людей: вирощування якісного садивного матеріалу, організація та проведення посадок, догляд за молодими насадженнями», - наголосив Віктор Смаль.

Він додав, що цей безперервний процес вимагає професійності, досвіду та відповідальності, й підсумки весняної лісокультурної кампанії свідчать про злагоджену роботу лісівників у всіх регіонах країни попри виклики повномасштабної війни.

«Робота з відновлення лісів не завершується – ми повернемося до неї восени у межах осінньої лісокультурної кампанії. Адже це інвестиція в екологічну безпеку, збереження біорізноманіття та основа для сталого розвитку та стійкості природних ресурсів країни», - підсумував голова Держлісагентства.