Завантажується дата
та час...


10.11.2023 08:17 давність новини: 25 дн.

Лісорубний квиток - в електронній формі

Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Центрального МУЛМГ
З 1 червня цього року в Україні впроваджується експериментальний проєкт щодо видачі спеціального дозволу на спеціальне використання лісових ресурсів (лісорубного квитка) та сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів в електронній формі.

Однак, ще протягом шести місяців, лісорубні квитки видаються, як в електронній, так і в паперовій формі. В листопаді цей термін спливає, і надалі цей дозвільний документ видаватиметься виключно в електронній формі.
Відтак, аби обговорити усі проблемні питання, які можуть виникнути в процесі оформлення електронного лісорубного квитка, Центральне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарство організувало проведення нарад з відповідальними спеціалістами усіх лісокористувачів Житомирської і Київської областей та міста Києва.
До участі у заході долучилися головний лісопатолог державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Київлісозахист» Валентин Голик і начальник відділу нагляду, обліку і прогнозу Галина Заболотня.
Нагадаємо, що з метою запровадження надання через Єдину екологічну платформу “ЕкоСистема” лісорубного квитка в електронній формі, Кабінет Міністрів затвердив Порядок реалізації цього проєкту.
Від початку його впровадження до управління надійшло понад 50 заявок на отримання електронних лісорубних квитків. На частину з них вже видано відповідні дозвільні документи, інша частина перебуває в процесі доопрацювання.
Поряд з тим, що робота в цьому напрямку вже активно ведеться, є цілий ряд важливих моментів, які потребують спільного обговорення та відпрацювання алгоритму дій.
Відтак нарада стала своєрідним майданчиком для конструктивної дискусії щодо організації чіткої та злагодженої роботи із впровадження проекту.
Зокрема, роз'яснень потребували питання правильності заповнення та подання документів, необхідних для отримання послуги, на різні види рубань, підстав для прийняття рішення про відмову у видачі лісорубного квитка, термінів видачі та оформлення лісорубного квитка тощо.