Завантажується дата
та час...


10.02.2023 10:20 давність новини: 42 дн.

В Житомирі розпочало роботу Центральне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства

Категорія: Загальні новини
Автор:  Пресслужба Центрального МУЛМГ

«Завдання управління  -  реалізація повноважень Держлісагентства в лісовій галузі і здійснення державного контролю за дотриманням вимог нормативно-правових актів  у сфері лісового та мисливського господарства  і полювання, - роз'яснює начальник новоствореного органу Сергій Смічик.  - Крім того, вищезазначений міжрегіональний орган надає адміністративні послуги – видає сертифікати про походження деревини,  дозволи на проведення рубок головного користування, посвідчення мисливця тощо.»
В той же час Житомирське обласне управління лісового та мисливського господарство припинило діяльність у зв'язку з ліквідацією.
Державні лісогосподарські підприємства, діяльність яких координувалася Житомирським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, ліквідовано шляхом приєднання їх до Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України».
Ці процеси відбулися в  рамках реформування лісової галузі
Центральне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства здійснює   реалізацію повноважень Державного агентства лісових ресурсів України у сфері лісового та мисливського господарства на території Київської та Житомирської областей і м. Києва.
Управління розміщене за адресою: м. Житомир, вул. Степана Бандери, 8.
Електронна пошта: info@remove-this.c.forest.gov.ua
Сайт: c.forest.gov.ua
Телефон приймальні: 097-81-53-756.